Monumo svítící květináč OVO

Kód: 1667/900
Značka: MONUMO
3 730 Kč / ks 3 083 Kč bez DPH
Doručení do 15 pracovních dnů
Barva květináče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Svítící květináč Ovo se díky svému klasickému tvaru hodí do jakéhokoli typu prostoru. Rozzáří váš interiér i exteriér. Je příjemným zdrojem světla, které vytváří jedinečnou atmosféru a harmonii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítící květináč Ovo má klasický tvar, díky LED osvětlení je ale moderním designovým prvkem. Rozzáří váš interiér i exteriér, je totiž plně voděodolný. Má příjemný zdroj světla, které vytváří jedinečnou atmosféru. Skvěle nahradí zahradní lampy. Díky kvalitnímu polyethylenovému materiálu s UV ochranou je výjimečně odolný a zachovává si svou barvu i při vystavení slunci a povětrnostním podmínkám. V nabídce máme širokou škálu barev.

Standardní provedení květináče má dvojité dno, které chrání kořeny rostlin před ochlazením nebo přehřátím. Pokud vám připadá hloubka květináče (20 cm) příliš malá, můžete si objednat verzi W*/light s jedním dnem, která vám zajistí větší objem květináče.

Volitelné příslušenství
- Odvádění vody a okysličení kořenů rostlin - květináče ve verzi Outdoor se systémem odvádění vody mohou být vystaveny silným dešťovým srážkám.
- Žárovka RGB na dálkové ovládání
- Bezdrátový modul RGB na dálkové ovládání.

Údržba
Výrobky Monumo můžete čistit vlhkým hadříkem a teplou vodou s naředěným tekutým mýdlem.

Polyethylen
Naše produkty jsou vyrobeny z polyethylenu vysoké kvality. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností na mechanická poškození, teplotní rozdíly a UV záření, což zajišťuje květináči výjimečnou stálost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítící květináče (LED)
VÝŠKA: 50 cm
ŠÍŘKA: 30/50 cm
HLOUBKA DNA: 20 cm
MATERIÁL: Polyethylen
VÁHA: 4 kg
DÉLKA KABELU: 2,9 m
SVÍTIDLO: E27, žárovka LED5W
VODĚODOLNOST: ano
TEPLOTNÍ ODOLNOST: -30° až +60° C