omlouváme se ale z důvodu covid19 může mít doručení menší zpoždění

Svítící květináč Vesari

Kód: 1643/ANT 1643/BIL 1643/CER2 1643/SED Zvolte variantu
Značka: MONUMO
2 160 Kč / ks 1 785 Kč bez DPH
Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Zvolte variantu
Barva květináče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Větší geometrický květináč Vesari s LED osvětlením je zajímavým designovým kouskem, který rozzáří váš interiér i exteriér. Je příjemným zdrojem světla a vytváří jedinečnou atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítící květináč Vesari se díky svému designovému geometrickému tvaru hodí pro moderní prostory. Jeho zajímavým prvkem je seříznuté dno, které dá vyniknout zasazeným rostlinám. Květináč rozzáří váš interiér i exteriér, je totiž plně voděodolný. Je příjemným zdrojem světla, které vytváří jedinečnou atmosféru.

Díky kvalitnímu polyethylenovému materiálu s UV ochranou je LED květináč výjimečně odolný a zachovává si svou barvu i při vystavení slunci a povětrnostním podmínkám. V nabídce máme širokou škálu barev. 

Standardní provedení květináče má dvojité dno, které chrání kořeny rostlin před ochlazením nebo přehřátím. Pokud vám připadá hloubka květináče (40 cm) příliš malá, můžete si objednat verzi W*/light s jedním dnem, která vám zajistí větší objem květináče (hloubka 45 cm).

Podobným květináčem, který by se vám mohl také líbit, je LED květináč Alma.

Volitelné příslušenství
Odvádění vody a okysličení kořenů rostlin - Květináče ve verzi Outdoor se systémem odvádění vody mohou být vystaveny silným dešťovým srážkám.

Údržba
Výrobky Monumo můžete čistit vlhkým hadříkem a teplou vodou s naředěným tekutým mýdlem.

Polyethylen
Naše produkty jsou vyrobeny z polyethylenu vysoké kvality. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností na mechanická poškození, teplotní rozdíly a UV záření, což zajišťuje květináči výjimečnou stálost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítící květináče (LED)
VÝŠKA: 46 cm
ŠÍŘKA: 60 x 69 cm
HLOUBKA DNA: 40 cm (standard) / 45 cm (light verze)
MATERIÁL: Polyethylen
VÁHA: 4,5 kg (standard) / 4 kg (light verze)
VODĚODOLNOST: ano
TEPLOTNÍ ODOLNOST: -30° až +60° C
Facebook