omlouváme se ale z důvodu covid19 může mít doručení menší zpoždění

Svítící květináč Ambienti 54 x 55 cm

Kód: 1703/ANT 1703/BIL 1703/CER2 1703/SED Zvolte variantu
Značka: MONUMO
2 844 Kč / ks 2 350 Kč bez DPH
Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Zvolte variantu
Barva květináče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Velký svítící květináč Ambienti se díky svému oblému tvaru hodí do jakéhokoli typu prostoru. Rozzáří váš interiér i exteriér. Je příjemným zdrojem světla, které vytváří jedinečnou atmosféru a harmonii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítící květináč Ambienti je stylově neutrální, ale designový prvek, který v prostoru vytvoří harmonii. Rozzáří váš interiér i exteriér, je totiž plně voděodolný. Je příjemným zdrojem světla, které vytváří jedinečnou atmosféru. Díky kvalitnímu polyethylenovému materiálu s UV ochranou je výjimečně odolný a zachovává si svou barvu i při vystavení slunci a povětrnostním podmínkám. V nabídce máme širokou škálu barev.

Standardní provedení květináče má dvojité dno, které chrání kořeny rostlin před ochlazením nebo přehřátím. Pokud vám připadá hloubka květináče (41 cm) příliš malá, můžete si objednat verzi W*/light s jedním dnem, která vám zajistí větší objem květináče (hloubka 54 cm).

Květináče Ambienti u nás najdete v různých velikostech.

Volitelné příslušenství
Odvádění vody a okysličení kořenů rostlin - květináče ve verzi Outdoor se systémem odvádění vody mohou být vystaveny silným dešťovým srážkám.

Údržba
Výrobky Monumo můžete čistit vlhkým hadříkem a teplou vodou s naředěným tekutým mýdlem.

Polyethylen
Naše produkty jsou vyrobeny z polyethylenu vysoké kvality. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností na mechanická poškození, teplotní rozdíly a UV záření, což zajišťuje květináči výjimečnou stálost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítící květináče (LED)
VÝŠKA: 54 cm
ŠÍŘKA: 55 cm
HLOUBKA DNA: 41 cm (standard) / 54 cm (light verze)
MATERIÁL: Polyethylen
VÁHA: 6,5 kg (standard) / 6 kg (light verze)
VODĚODOLNOST: ano
TEPLOTNÍ ODOLNOST: -30 až +60°C
Facebook