Monumo designový květináč Lungo

Kód: 1661/ANT 1661/BIL 1661/CER2 1661/SED Zvolte variantu
Značka: MONUMO
4 170 Kč / ks 3 446 Kč bez DPH
Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Zvolte variantu
Barva květináče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Květináč Lungo díky svému štíhlému obdélníkovému tvaru skvěle doplní a v případě potřeby i oddělí větší prostory, jako jsou kanceláře, restaurace, hotely nebo terasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květináč Lungo je designový prvek, který oživí rozlehlejší interiérové i exteriérové prostory. Díky větším rozměrům jej můžete využít i jako oddělující prvek. Je plně voděodolný a díky kvalitnímu polyethylenovému materiálu s UV ochranou je výjimečně odolný a zachovává si svou barvu i při vystavení slunci a povětrnostním podmínkám. V nabídce máme širokou škálu barev.

Větší variantou je květináč Longerino.

Volitelné příslušenství
- Odvádění vody a okysličení kořenů rostlin - Květináče ve verzi Outdoor se systémem odvádění vody mohou být vystaveny silným dešťovým srážkám.

Údržba
Výrobky Monumo můžete čistit vlhkým hadříkem a teplou vodou s naředěným tekutým mýdlem.

Polyethylen
Naše produkty jsou vyrobeny z polyethylenu vysoké kvality. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností na mechanická poškození, teplotní rozdíly a UV záření, což zajišťuje květináči výjimečnou stálost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické květináče
VÝŠKA: 38 cm
ŠÍŘKA: 75 x 35 cm
HLOUBKA DNA: 15 cm
MATERIÁL: Polyethylen
VÁHA: 7 kg
VODĚODOLNOST: ano
TEPLOTNÍ ODOLNOST: -30° až +60° C