Monumo geometrický květináč Alma

Kód: 1640/ANT 1640/BIL 1640/CER2 1640/SED Zvolte variantu
Značka: MONUMO
4 210 Kč / ks 3 479 Kč bez DPH
Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Doručení do 15 pracovních dnů Zvolte variantu
Barva květináče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Větší geometrický květináč Alma je designovým prvkem, který oživí moderní interiér i exteriér.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květináč Alma má designový geometrický tvar, který oživí váš interiér i exteriér, je totiž plně voděodolný. Díky kvalitnímu polyethylenovému materiálu s UV ochranou je květináč výjimečně odolný a zachovává si svou barvu i při vystavení slunci a povětrnostním podmínkám. V nabídce máme širokou škálu barev.

Standardní provedení květináče má dvojité dno, které chrání kořeny rostlin před ochlazením nebo přehřátím. Pokud vám připadá hloubka květináče (25 cm) příliš malá, můžete si objednat verzi W*/light s jedním dnem, která vám zajistí větší objem květináče.

Volitelné příslušenství
- Odvádění vody a okysličení kořenů rostlin - Květináče ve verzi Outdoor se systémem odvádění vody mohou být vystaveny silným dešťovým srážkám.

Údržba
Výrobky Monumo můžete čistit vlhkým hadříkem a teplou vodou s naředěným tekutým mýdlem.

Polyethylen
Naše produkty jsou vyrobeny z polyethylenu vysoké kvality. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností na mechanická poškození, teplotní rozdíly a UV záření, což zajišťuje květináči výjimečnou stálost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické květináče
VÝŠKA: 53 cm
ŠÍŘKA: 62 x 62 cm
HLOUBKA DNA: 25 cm
MATERIÁL: Polyethylen
VÁHA: 5,5 kg
VODĚODOLNOST: ano
TEPLOTNÍ ODOLNOST: -30 až +60°C